اقتصادی

هدف گذاری بانک صادرات برای ارتقای سامانه های خدمت رسانی

بانک صادرات ایران با ارتقای سامانه های خدمات رسانی خود از جمله سامانه واریز جمعی اینترنتی، بار دیگر گامی نوین در جهت خدمات رسانی به مشتریان خود برداشته است.
به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، توسعه و استفاده بهینه از سامانه واریز جمعی اینترنتی این بانک که با هدف ارتقای رضایتمندی مشتریان و پاسخگویی به نیازهای آنان صورت گرفته، موجب استقبال قابل توجه آنان بوده به نحوی که طی سالیان اخیر ضمن بهره مندی از TOKEN (دستگاه رمزیاب) اختصاصی، مزایای متعددی نیز برای صاحبان مشاغل و کارآفرینان کشور در پی داشته است.
بنا براین گزارش، «امکان واریز به حساب یک یا چند نفر بدون محدودیت تعداد و مبلغ»، «کاربر پسند بودن محیط سامانه جهت استفاده مشتریان و امکان تهیه فایل با فرمت های متداول EXCEL و TEXT» و «کاهش تبعات ناشی از محدودیت های اعمال شده روی سقف انتقال وجه در درگاه های غیرحضوری»، از جمله مزایای این سامانه به شمار می رود.
توجه به ایجاد بستر امن و حفاظت چند لایه در بانکداری اینترنتی بانک صادرات ایران موجب شده تا عملیات واریز ایمن بر اساس «امنیت بالای این سامانه و امکان بارگذاری فایل تنها توسط دارنده TOKEN و از طریق اینترنت در هر ساعت از شبانه روز، بدون نیاز به انتقال فایل از طریق شخص واسط بوسیله CD، FLASH و… به شعبه» صورت گیرد.
همچنین «امکان رویت وضعیت فایل پرداختی و وضعیت تک تک رکوردها همراه با نام صاحب حساب، پس از انجام عملیات واریز» و «نگهداری سوابق پرداخت ها و امکان گزارش گیری حسب نیاز مشتری» از دیگر امکانات سامانه واریز جمعی اینترنتی بانک صادرات ایران است.
در عین حال «عدم اخذ کارمزد» از عملیات انجام شده توسط این سامانه و انجام کلیه واریزی ها به حساب افراد زیر مجموعه سازمان ها و شرکت ها همچون حقوق، پاداش، عیدی، سنوات و غیره از طریق بارگذاری اینترنتی فایل ویژه در بستر امن اینترنت موجب شده تا همزمان با فراهم آمدن امکان ارائه خدمات گسترده بانک صادرات ایران به کلیه سازمان ها و شرکت ها اعم از دولتی و خصوصی، صاحبان صنایع مشاغل بزرگ و کوچک کشور به جمع مشتریان برتر این بانک بپیوندند.