اقتصادی

مشارکت بانک صادرات در تکمیل سبد خدمات ارزی

مديرعامل بانک صادرات ايران گفت: تلاش‌هاي زيادي براي تکميل سبد خدمات ارزي شعب ارزي بانک صادرات ایران بر اساس شرایط موجود صورت گرفته است که بسته به نياز مشتريان، اين خدمات قابل ارائه به آنهاست.
به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، حجت‌اله صيدي در جمع همکاران مديريت شعب استان يزد افزود: بانک صادرات ايران يکي از ١١ بانک معرفي‌شده بانک مرکزي براي فروش ارز خدماتي است و اين مزيت نيز به مجموعه ارزي بانک صادرات ايران اضافه شده است.
وي با اشاره به طرح‌هاي جديد و متنوع بانک صادرات ايران براي جذب سپرده و ارائه تسهيلات گفت: يکي از اين محصولات و طرح‌ها، طرح ٦٧ است که در شصت‌وهفتمين سال فعاليت اين بانک ارائه شده و امکان پرداخت تسهيلات با نرخ ٦ درصد تا سقف ٢ ميليارد ريال به مشتريان وجود دارد.
مديرعامل بانک صادرات ايران همچنين اظهار اميدواري کرد فروش اوراق گواهي سپرده سرمايه‌گذاري عام با نرخ ١٨ درصد که در شعب سراسر کشور اين بانک در حال انجام است، با استقبال قابل توجه مشتريان مواجه شود.
وي در ادامه با اشاره به ظرفيت‌هاي اقتصادي استان يزد، اظهار داشت: شهر يزد هم از منظر اقتصاد کلان و هم از منظر اقتصاد خرد داراي ظرفيت‌هاي ويژه‌اي است و بايد با بازاريابي دقيق و معرفي مناسب خدمات و طرح‌هاي بانک به فعالان اقتصادي و مشتريان، گام‌هاي مؤثرتري براي بهبود شاخص‌هاي عملکردي بانک صادرات استان برداشته شود.
در اين مراسم و با حضور مدير امور شعب جنوب کشور بانک صادرات ايران، کيومرث اعلايي به عنوان مديرجديد شعب استان يزد معرفي و از تلاش‌هاي محمدتقي وکيلي، مدير سابق شعب استان تقدير شد