استانی

ترافیک نیمه سنگین در آزادراه تهران ـ قم

فرمانده پلیس‌راه آزادراه تهران ـ قم از حجم نیمه سنگین تردد در این محور خبر داد و گفت: محورهای مواصلاتی قم به سمت تهران از صبح امروز از ترافیک بالایی برخوردار است.

سرهنگ جهانشاه کاظمی فرمانده پلیس‌راه آزادراه تهران ـ قم در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرری، با تبریک ایام نیمه شعبان اظهار داشت: با توجه به ولادت امام زمان(عج) در روز یکشنبه از روز گذشته خیل عاشقان آن امام همام از اقصی نقاط کشور عازم قم و جمکران هستند و این محور از جنوب به شمال شاهد حج تردد و ترافیک سنگین بوده است.

وی با بیان اینکه همچنان تردد در این محور بسیار بالاست، ادامه داد: از صبح روز جاری بازگشت به سمت تهران با حجم نیمه سنگین ترافیک آغازشده و از بعدازظهر روز یکشنبه با پایان مراسم و بازگشت مسافران از قم به تهران از جنوب به شمال این محور ترافیک سنگین خواهد بود.

فرمانده پلیس‌راه آزادراه تهران ـ قم از هم‌وطنان عزیز خواستار صبر و حوصله در طول مسیر شد و تأکید کرد: هم‌وطنان با رعایت سرعت مطمئنه از عجله و شتاب پرهیز کنند و با برنامه‌ریزی لازم سفر خود را به‌هیچ‌وجه به پایان شب موکول نکنند.

کاظمی محدودیت دید و خستگی را عامل عمده‌ای در تصادفات شب ذکر و خاطرنشان کرد: همکاران ما با افتخار در طول مسیر در خدمت مسافران خواهند بود و تا این عزیزان سفر خوب و بی‌خطری را با رعایت نکات ایمنی تجربه کنند.