اقتصادی

مشارکت فعال بانک صادرات در یک نمایشگاه تخصصی

دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه (فاینکس ۲۰۱۹) با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، مدیران بنگاه‌های اقتصادی، مالی و پولی کشور در سالن خلیج فارس نمایشگاه بین‌المللی تهران و با حضور فعال بانک صادرات ایران و شرکت‌های تابعه آغاز به کار کرد.

غرفه بانک صادرات ایران در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه با حضور ۹ شرکت ابزاری زیرمجموعه و مدیران ۹ اداره تخصصی در سالن ۳۸ B نمایشگاه بین‌المللی تهران، از دوم تا پنجم اردیبهشت‌ماه، آماده ارائه اطلاعات و مشاوره به مراجعه‌کنندگان است.

شرکت‌های «پرداخت الکترونیک سپهر»، «بیمه سرمد»، « گردشگری سپهرجم»، «تأمین سرمایه سپهر»، «صرافی سپهر بانک صادرات ایران»، «واسپاری(لیزینگ)»، «گروه مالی سپهر صادرات»، «فناوری‌ها و راه‌حل‌های هوشمند سپهر» و «شرکت کارگزاری بورس بانک صادرات ایران»، از جمله شرکت‌های ابزاری بانک صادرات ایران در «فاینکس ۲۰۱۹» است که در کنار ادارات تخصصی حاضر در این نمایشگاه، خدمات متنوع را در قالب سوپرمارکت مالی به بازدیدکنندگان ارائه می‌کنند.

بانک صادرات ایران با رویکرد تشریح اهداف و برنامه‌های آتی و همچنین استفاده از توانمندی‌های شبکه بزرگ کارکنان و شعب خود در سراسر کشور در دوازدهمین نمایشگاه تخصصی بورس، بانک و بیمه (فاینکس٢٠١۹) شرکت کرده است.