اقتصادی

اهدای ۶۸۰۰ بن کارت به باشگاه همراهان توسط بانک صادرات ایران

بانک صادرات ایران در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن‌کریم بیش از ٦٨٠٠ بن‌کارت به اعضای باشگاه همراهان این نمایشگاه اهدا کرد.
به گزارش خبرنگار روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، در این دوره از نمایشگاه بین‌المللی قرآن‌کریم، بازدیدکنندگان با مراجعه به سایت IQFA.IR و ثبت نام در باشگاه همراهان نمایشگاه و یا با مراجعه به غرفه باشگاه همراهان نمایشگاه، می‌توانستند برای دریافت بن کارت خرید از نمایشگاه قرآن ثبت نام کنند. علاقه‌مندان پس از نصب اپلیکیشن چلچراغ و شرکت در مسابقات و فعالیت‌های مختلف این اپلیکیشن امتیازات خود را افزایش داده و با کسب امتیاز کافی تا ٣ میلیون ریال بن کارت خرید دریافت کنند.
همچنین در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن‌کریم، ۸۷ موسسه و نهاد قرآنی، نهاد دولتی، دانشگاهی و ۱۷ کشور خارجی و… مشارکت کردند. در این نمایشگاه ۳۸۱ غرفه شامل فروش کتاب، محصولات دیجیتال و فرهنگی و حجاب و عفاف برپا شد.
توسط بانک صادرات ایران در بیست و هفتمین نمایشگاه قرآن کریم ۴۴۸ پایانه فروشگاهی در اختیار غرفه‌داران قرار گرفت که در مجموع تا پایان نمایشگاه بیش از ۱۶۰ هزار تراکنش توسط این پایانه‌ها انجام شد.