اجتماعی

آتش سوزی در هتل واقع در ناصر خسرو تهران

سید جلال ملکی با اعلام خبر آتش‌سوزی در یک مجتمع اقامتی (هتل) در خیابان ناصرخسرو، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت ۱۱ امروز یک مورد آتش‌سوزی در یک مجتمع اقامتی در خیابان ناصرخسرو، صور اسرافیل به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان چهار ایستگاه آتش‌نشانی همراه با نربان هیدرولیکی و تشک نجات در کمترین زمان ممکن به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: محل حادثه یک هتل سه طبقه بود که در آن ده‌ها اتاق برای اسکان مسافران وجود داشت.

وی با اشاره به آتش‌سوزی یکی از اتاقهای این هتل در طبقه دوم آن و شعله‌ور بودن کامل این اتاق ۱۵ متری، گفت: آتش به سرعت در حال سرایت به سایر اتاقها بود که آتش‌نشانان به سرعت عملیات مهار حریق را آغاز کردند.

ملکی ادامه داد: دود زیادی طبقه دوم و طبقه بالایی را فراگرفته که آتش‌نشانان همزمان با خاموش کردن آتش مشغول نجات ساکنان شده و حدود ۲۰ نفر از ساکنان هتل به سلامت از داخل ساختمان خارج شدند.

به گفته سخنگوی آتش‌نشانی تهران، این حادثه مصدوم و تلفات جانی برجای نگذاشته و آتش‌نشانان درحال ایمن‌سازی محل حادثه هستند.

این دومین حادثه آتش‌سوزی در ۲۴ ساعته گذشته در مجتمع‌های اقامتی (هتل) در پایتخت است؛ صبح دیروز نیز یک هتل هفت طبقه در خیابان طالقانی دچار حریق شد که البته با حضور به موقع آتش‌نشانان آن حادثه نیز به خیر گذشت.