سیاسی

رهبر انقلاب توده های مردم را به حضور در پای صندوق آرا فراخواندند

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به اینکه هر کسی به ایران و امنیت آن علاقمند است، باید در انتخابات شرکت کند، در بخش دیگر تاکید کردند: طرح آمریکایی معامله قرن قبل از مردن ترامپ، خواهد مرد.

هر کسی به امنیت ایران علاقمند است، در انتخابات شرکت کند/ مرگ «معامله قرن» قبل از مرگ ترامپ

هم‌زمان با فرارسیدن ایام‌الله دهه‌ی فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم  صبح امروز (چهارشنبه) با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.

محورهای بیانات حضرت آیت الله خامنه‌ای در این دیدار به شرح زیر است:

– طرح آمریکایی معامله قرن قبل از مردن ترامپ، خواهد مرد.

– هر کسی به ایران و امنیت آن علاقمند است، باید در انتخابات شرکت کند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار اقشار مختلف مردم:

ـ زورگویان و سرگردنه‌بگیران آمریکایی اخیراً از یک طرحی رونمایی کردند؛ اسم آن را هم گذاشتند معامله‌ی قرن.

ـ‌خودشان را دلخوش می‌کنند به اینکه یک اسم بزرگی برایش بگذارند، شاید بگیرد، شاید بشود.

ـ به نظر بنده این کاری که اینها انجام دادند و دنبالش هستند، اولاً احمقانه است، ثانیاً نشانه‌ خباثت است، ثالثاً از همین الان و شروع به کار به ضرر خودشان است.

ـ‌ احمقانه‌ است، چرا؟ چون این طرح قطعاً به نتیجه نمیرسد. این طرح قبل از مُردن ترامپ، میمیرد.

ـ‌ بنابراین {براى} یک کاری که قطعاً تحقّق پیدا نخواهد کرد، آمدن و نشستن و خرج کردن و دعوت کردن و این و آن را دعوت کردن و در دنیا جنجال راه انداختن و رونمایی کردن، یک عمل احمقانه‌ است.

ـ ثانیاً نشانه‌ خباثت و دغل‌کاری آمریکایی‌ها است؛ … چرا؟ برای خاطر اینکه آنها آمده‌اند با یک طرف دیگری که همان صهیونیست‌ها هستند، معامله کرده‌اند، موضوع معامله یک چیزی است که متعلق به آنها نیست؛ … فلسطین، مال فلسطینی‌ها است؛ شما چه ‌کاره‌ هستید که بیایید راجع به فلسطین تصمیم بگیرید؟

ـ‌ بعد هم گفتیم از اوّل کار، این کار به ضرر خودشان است؛ چرا؟ برای خاطر اینکه همه‌ تلاش دستگاه استکبار این بود و هست که نام فلسطین و یاد فلسطین را به فراموشی بسپرند … این کاری که اینها کردند، بعکس موجب شد که مسئله‌ فلسطین زنده شد. الان همه‌ دنیا نسبت به مظلومیّت مردم فلسطین و اینکه حق با اینها است، دارند حرف میزنند و آمریکا را محکوم میکنند. حالا به چهار نفر سران خائنِ عرب نباید نگاه کرد.