سیاسی

گام هایی برای افزایش اشتراک ائتلاف و پایداری برداشه شده است

دبیر کل جبهه پایداری انقلاب اسلامی گفت: فهرست شورای ائتلاف می تواند حداقل ۲۲ چهره مشترک با فهرست پایداری داشته باشد. چرا که دو فهرست حداقل ۲۲ چهره خوب انقلابی و مشترک دارد. یعنی بیش از دو سوم دو فهرست ائتلاف و پایداری مشترکند.

 حجت الاسلام مرتضی آقاتهرانی دبیر کل جبهه پایداری انقلاب اسلامی در دیدار جمعی از فعالان فضای مجازی و موسسات رسانه ای ضمن بیان ویژگی های شرایط موجود ایران اسلامی و اقتدار بی نظیر بین المللی نظام و انقلاب به تشریح ابعاد محبوبیت اندیشه مقاومت در برابر استعمار و استکبار جهانی در کل دنیا و نفرت بی سابقه جهانی و و بین المللی از صهیونیزم و دولت مستکبر آمریکا پرداخت و ایام الله تشییع و تکریم جهانی شهید حاج قاسم سلیمانی را نشانه روشن غلبه نور امامت و گفتمان ولایت در دنیای ظلمت زده و حیرت زده امروز دانست.

وی سپس به تشریح فعالیت های جبهه پایداری در طول سال ۹۸ پرداخت و گفت: یکی از موضوعات مهم شورای مرکزی جبهه در سال جاری موضوع انتخابات بوده است.

وی گفت: بحمدالله طی ماه های گذشته جلسات متعددی بصورت صمیمانه و توام با مباحثات طلبگی با عزیزان و بزرگواران شورای ائتلاف و بخصوص جناب آقای دکتر حداد عادل داشتیم و در این نشست های متناوب شاخص ها و مبانی و معیارهای کاندیداهای اصلح و طرح ما برای وحدت انقلابیون را با دوستان و احزاب گوناگون شورای ائتلاف در میان گذاشته ایم.