اقتصادی

دیدار مدیر عامل شرکت بهساخت فراز جنوب با فرماندار دیر بوشهر

مدیر عامل شرکت فنی مهندسی بهساخت فراز جنوب ضمن عزیمت به شهرستان دیر استان بوشهر به اتفاق جمعی از متخصصان زبده فنی این شرکت با فرماندار دیر دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات بین الملل شرکت بهساخت فراز جنوب مهندس داریوش راستی مدیر عامل این شرکت به دعوت مقام های ارشد استانداری بوشهر برای رایزنی پیرامون احداث پالایشگاه در این استان روز دوشنبه با حضور در استانداری با معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری بوشهر دیدار و بصورت مفصل پیرامون طرح های توسعه ای شرکت متبوعش توضیحاتی ارایه کرد.

مهندس راستی در این نشست عنوان کرد:طرح مورد نظر شامل کارخانه Mini refineri و صنایع پایین دستی با خوراک میعانات گازی است و محصولات آن هم در فاز اول حلال نفتی، گازوئیل و بنزین و در فاز‌های بعدی تینر‌ها و پارافین‌های نفتی خواهد بود.

در نشست مدیر عامل شرکت بهساخت فراز جنوب با فرماندار شهرستان دیر، کریم علی حسنی فرماندار دیر با ابراز خرسندی از تصمیم شرکت بهساخت فراز جنوب برای سرمایه گذاری در این شهرستان بر حمایت همه جانبه از این شرکت در راستای تحقق برنامه هایش تاکید کرد.

فرماندار دیدار که مدیر عامل بهساخت را در بازدید از شهرک صنعتی این شهرستان همراهی می کرد از ظرفیت ها و قابلیت های شهرستان متبوعش در زمینه امور زیر بناهی و خوراک پالایشگاهی توضیحاتی ارایه کرد.

پیش از این گراوند استاندار بوشهر در دیدار با مهندس راستی با تقدیر از اهتمام وی برای سرمایه گذاری در استان بوشهر ابراز امیدواری کرده بود این اقدام الگویی برای سایر فعالین اقتصادی و صنعتی بومی استان بوشهر بمنظور نقش آفرینی در توسعه استان شود.

مهندس داریوش راستی که حدود سه دهه سابقه فعالیت در عرصه های اقتصادی و صنعتی را در کارنامه اش به ثبت رسانده است دارای اصالت جنوبی و از اهالی بندر دیلم در شمالی ترین نقطه استان بوشهر می باشد.

دیر به مرکزیت بندر دیر یکی از شهرستان‌های استان بوشهر در جنوب ایران و در ساحل خلیج فارس قرار دارد. دارای سه بخش مرکزی، آبدان و بردخون است.