اجتماعی

حضور مدیر عامل بانک صادرات در کنگره بزرگداشت شهدای دولت

سومین کنگره بزرگداشت وزرا و شهدای کارمند والا مقام بسیج وزارتخانه‌ها و ادارات با حضور سید محمود علوی، وزیر اطلاعات، علی فدوی، جانشین فرمانده کل سپاه و حجت‌اله صیدی، مدیرعامل بانک صادرات ایران برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، در این مراسم که در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما و با حضور سیدمحمود علوی، وزیر اطلاعات و سردار علی فدوی، جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سعید اوحدی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، خانواده‌های شهدا، ایثارگران، مسئولان بسیج وزارت‌خانه‌ها و ادارات و مدیرعامل بانک صادرات ایران برگزار شد، برنامه‌های متنوعی برای گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اجرا شد.
سردار علی فدوی، جانشین فرمانده کل سپاه و محمود علوی، وزیر اطلاعات طی سخنانی به جایگاه شهدا و فرهنگ ایثار و شهادت پرداختند و یاد و خاطره شهید بهشتی، شهید رجایی و شهید باهنر را در این کنگره گرامی داشتند.
در پایان نشان ویژه این کنگره با حضور مدیرعامل بانک صادرات ایران به خانواده‌های معظم شهدا اهدا و از تمبر ویژه این کنگره نیز رونمایی شد.


همچنین در آستانه فرارسیدن هفته دولت و بزرگداشت شهیدان رجایی و باهنر، با حضور حجت‌اله صیدی مدیرعامل و اعضای هیئت‌مدیره بانک صادرات ایران از تمبر یادبود شهید رجایی رونمایی و بر تداوم راه و آرمان شهدای والامقام دولت جمهوری اسلامی تأکید شد.


به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، صیدی با امضای این تمبر یادبود، یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر را گرامی داشت و ضمن تأکید بر  تاسی به این شهیدان بزرگوار، آمادگی این بانک را برای انطباق همه فعالیت‌ها و خدمات خود با آرمان‌های امام راحل و انقلاب‌ اسلامی و فرامین مقام معظم رهبری و خدمت بی‌منت و جهادی به مردم اعلام کرد.
حمید تاجیک رئیس هیئت‌مدیره، رضا صدیق قائم‌مقام مدیرعامل و عضو هیئت‌مدیره و امیر یوسفیان نائب‌رئیس هیئت‌مدیره نیز در این مراسم ضمن امضای تمبر یادبود، یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و ایثارگری‌های شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.