اجتماعی

استقبال شهروندان بهبهانی از پیشروترین کلینیک پوست و زیبایی جنوب کشور

راه اندازی کلینیک زیبایی و پوست ” تهران” در شهرستان بهبهان خوزستان  با دارا بودن پیشرفته ترین دستگاهها و بهره گیری از آخرین متدهای علمی و پزشکی برای فرایند سلامتی و زیبایی پوست و مو با استقبال شهروندان و همچنین ساکنین واهالی شهرهای مجاور قرار گرفته است.

به گزارش آژانس خبری تحلیلی آزاد کلینیک تهران واقع در شهر بهبهان  در سه طبقه و با زیربنایی افزون بر ۲۵۰ متر مربع، تنها پس از سپری شدن  مدت زمان کوتاهی  مورد استقبال  اهالی این شهر و شهرستانهای  واقع در استانهای مجاور قرار گرفته است و از این کلینیک به عنوان پیشرو در جنوب کشور یاد می شود.

یکی از  دست اندرکاران این کلینیک به خبرنگار ما گفت: با هدف در دسترس بودن خدمات  ویژه برای  شهروندان بهبهانی  لاین های تزریقات،  جوان سازی، فیشال، لاغری و موی زائد با بهترین و بروزترین دستگاهها مطابق با فناوری های نوین ۲۰۲۱ این مرکز تخصصی توسط عده ای جوان کار آفرین  راه اندازی شده است تا  اهالی  بتوانند از  خدمات مطمئن و  هم طراز با بهترین مراکز مشابه در مرکز کشور  برخوردار شوند.

وی افزود:کاربست روشهای درمانی، زیبایی  متنوع در مراحل مختلف  حسب درخواست و شرایط مراجعین محترم  در کلینیک تهران  موجبات رضایت مشتریان را فراهم کرده است و  در راستای پایبندی به اصول حرفه ای و مشتری مداری و ارایه خدمات مطلوب علاوه بر بهره مندی از کادر پزشکی و دستیاران متخصص و کارآزموده، توسعه  و تنوع بیش از پیش خدمات  همراه با ارتقا کیفیت در دستور کار است.

ارایه مشاوره رایگان  در زمره برنامه هایی است که از طریق اینستاگرام  کلینک تهران به آدرس (tehran.beauty.clinic) شاخص های علمی زیبایی پوست ومو را در معرض دید  مشتریان و مخاطبین  قرار می دهد.

این گزارش می افزاید:برای حدود ۱۵ نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم از طریق کلینیک تهران اشتغال آفرینی شده است.

آژانس خبری تحلیلی آزاد ضمن آرزوی موفقیت برای  سرمایه گذاران و فعالین کلینیک تهران، از مسئولان اجرایی شهرستان بهبهان  درخواست دارد با هدف  افزایش انگیزه برای فعالیت جوانان در بخش های خدماتی و اشتغال زایی، چنین مجموعه هایی را مورد حمایت قرار دهند.