بانک صادرات /دریافت نشان ملی برترین روابط عمومی دانش محور برای پنجمین سال متوالی

در هفتمین اجلاس مدیران و روسای شرکت‌های بزرگ تولیدی و خدماتی نمونه‌ی سراسر کشور (آیتک)، برای پنجمین سال متوالی، نشان ملی برترین روابط عمومی دانش محور و کارآمد در صنعت بانکداری به بانک صادرات ایران اهدا شد.
به گزارش روابط عمومی این بانک ، در آستانه شصت و چهارمین سالگرد تاسیس بانک صادرات ایران و در هفتمین اجلاس مدیران و روسای شرکت‌های بزرگ تولیدی و خدماتی نمونه سراسر کشور (آیتک)، که در مرداد ماه سال جاری برگزار شد، نشان ملی برترین روابط عمومی دانش محور و کارآمد در صنعت بانکداری به روابط عمومی بانک صادرات ایران اعطا گردید.
بر اساس این خبر، این اجلاس با رویکرد حمایت از تولید ملی، رفع موانع تولید، تشویق مصرف‌کنندگان به استفاده از محصولات ایرانی توسط اتاق تعاون جمهوری‌اسلامی ایران و دبیرخانه توسعه صنایع ملی ایران برگزار شد. محورهای اصلی این اجلاس، توسعه کارآفرینی و اشتغال، جذب سرمایه‌گذاران خارجی در مسیر تولید ملی، حمایت از صنایع و جلوگیری از تعطیلی گروه‌های تولیدی و بررسی رفع موانع تولید است.
گفتنی است در این همایش، مسئولین کشور از جمله وزیر صنعت، معدن و تجارت در حوزه صنعت و کار سخنرانی کرده و برخی از کارآفرینان و مدیران موفق بخش خصوصی نیز به بیان دغدغه‌های خود در حوزه‌ی تولید پرداختند.
شایان ذکر است روابط عمومی بانک صادرات ایران با تولید اخبار و گزارش ها و اتخاذ رویکرد اقنایی در تعاملی مطلوب با رسانه ها، برای تبیین خدمات شبکه بانکی کشور نقش تعیین کننده ایی دارد.

*

*

Top