زمام روابط عمومی بزرگترین بانک بورسی ایران به جهانی محول شد

ali%20jahani

با حکم سیاوش زراعتی مدیر عامل بانک صادرات ایران، علی جهانی به عنوان رییس اداره کل روابط عمومی این بانک منصوب و فعالیت خود را آغاز کرد.
به گزارش آژانس خبری تحلیلی آزاد در حکم مدیر عامل بانک صادرات ایران به تعهد، تخصص و سوابق مدیر جدید منصوب شده اشاره و از پشتکار و امانتداری وی در مسئولیت های قبلی یاد شده است.
علی جهانی که در پیشینه مدیریتی خود مسئولیت های متعددی در عرصه بانکی و رسانه ای داشته است، جایگزین امیر صفری می شود که مدت ٩سال در کسوت معاونت و ریاست اداره کل روابط عمومی این بانک منشا خدماتی بوده است.
مدیریت امور فرهنگی و روابط عمومی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت روابط عمومی بانک پارسیان، عضویت هیات مدیره صندوق قرض الحسنه بانک پارسیان ، مدیریت روابط عمومی شرکت ملی نفتکش ایران، مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل صندوق اعتباری هنر ، عضویت در انجمن روابط عمومی ایران در شمار برخی مسئولیت ها و فعالیت های رییس جدید اداره کل روابط عمومی بانک صادرات ایران به شمار می رود.
انتظار می رود با آغاز به کار جهانی روابط عمومی بانک صادرات که در زمره قدیمی ترین روابط عمومی بنگاه های بزرگ اقتصادی کشور بوده و از بخش های فعالی در عرصه ارتباطات، تبلیغات و انتشارات برخوردار است گام های بلندتری برای تعامل بیشتر و اثر بخش تر با رسانه ها، مشتریان و مخاطبان بردارد.
استفاده از متدهای موثر تبلیغاتی و ارتباطی در زمره قابلیت هایی است که با رویکرد علمی و مبتنی بر تخصص در دوره جدید می توان شاهد
بود.
شایان ذکر است در آیینی از خدمات و تلاش های امیر صفری رییس پیشین اداره کل روابط عمومی بانک صادرات تجلیل شد.

*

*

Top