ابراز رضایت هموطنان از کیفیت مطلوب خدمات نوروزی بانک صادرات ایران

آژانس خبری تحلیلی آزاد- سرویس شهرستانها
شمار زیادی از هموطنان و میهمانان نوروزی با ابراز خرسندی از خدمات متنوع بانکی از سوی بانک صادرات ایران طی تعطیلات نوروزی این امر را نشانگر توجه جدی به منشور حقوق شهروندی و معیارهای تکریم ارباب رجوع عنوان کردند.
یکی از مسافران نوروزی در پیامی که آژانس خبری تحلیلی آزاد آن را دریافت کرد از نوع مماشات و حسن سلوک کارکنان شعب کشیک بانک صادرات ایران در این ایام تحت عنوان بهترین رفتار برای تامین خدمات مورد نیاز گروه های مختلف مردم از نظر دریافت خدمات بانکی در ایام تعطیلات نوروزی یاد کرده است.
بر اساس این گزارش ها، استقرار خودپردازهای بانک صادرات ایران در مراکز سیاحتی، فرهنگی، مذهبی در دور افتاده ترین مناطق کشور سبب دسترسی راحت مسافران نوروزی به خدمات مورد نیازشان در زمینه بانکی بوده است که این امر نتیجه برنامه ریزی دقیق و مبتنی بر تحلیل شرایط در سال های گذشته است.
همچنین از جمله مزایای خدمات ارایه شده توسط این بانک در تعطیلات نوروز عدم بروز هر گونه اخلال یا وقفه در نحوه و کیفیت مناسب و سهل الوصول برای مشتریان و عموم مردم است که از انواع خدمات بانکی بانک صادرات ایران استفاده کرده اند.
بانک صادرات ایران در روزهای منتهی به پایان سال ۹۵ ضمن اطلاع رسانی دفیق و فراگیر این فرصت را برای هموطنان فراهم کرد تا با اطلاعات دقیق از نحوه استفاده از خدمات بانکی در ایام تعطیلات برنامه ریزی لازم را داشته باشند.
بانک صادرات ایران دارای گسترده ترین شبکه بانک خصوصی کشور است که علاوه بر حضور شعبات آن در سرتاسر مملکت، از طریق توسعه بانکداری الکترونیک، قابلیت و ظرفیت مناسبی را برای مردم مهیا کرده است.
این خدمات تا پایان سیزده فروردین به صورت ویژه ارایه خواهد شد.

*

*

Top