اقتصادی

عملکرد مدیریت امور شعب بانک صادرات قم مورد تقدیر قرار گرفت

استاندار قم با اهدای لوحی از عملکرد بانک صادرات ایران در زمینه ارزیابی عملکرد سال ٩٧ و رونق تولید قدردانی کرد.
به گزارش روابطعمومی بانک صادرات ایران، بهرام سرمست در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در قم با اهدای لوحی از عملکرد بانک صادرات ایران در این استان به دلیل حمایت از رونق تولید قدردانی کرد.
در لوح اهدایی استاندار قم خطاب به محمدرضا هاشمی‌نژاد، مدیر شعب بانک صادرات استان قم آمده است: 
«اکنون که به فضل الهی در پرتو همراهی و هم‌افزایی مجموعه دستگاه‌های دست‌اندرکار در سال ٩٧، خدمات‌رسانی به فعالان حوزه تولید و اشتغال در مسیر مناسبی قرار گرفته و دستاوردهای ارزشمند آن در اشتغالزایی، رونق تولید و رشد و شکوفایی اقتصاد استان و کشور متبلور گشته است، بدینوسیله از زحمات و تلاش‌های ارزنده جنابعالی در این زمینه تشکر و قدردانی به عمل می‌آید. امید است با استعانت از درگاه ایزد منان، همواره در خدمت به نظام و اعتلای اقتصاد میهن عزیز اسلامی موفق و سربلند باشید».
در این نشست استاندار قم با اشاره به اهمیت مسئله اشتغال و تولید گفت: راهبردهای رفع موانع تولید به‌ صورت مستمر در طول سال مورد پیگیری قرار می‌گیرد.
بهرام سرمست مشکلات تولید و صنعت را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: بخش مهمی از مشکلات تولید استان در جلسه مشترک بخش خصوصی و دولت قابلیت پیگیری و بررسی دارد.
دو هزار و ٣٠٠ واحد صنعتی کوچک، متوسط و بزرگ در قم وجود دارد که از این تعداد حدود ٩٠ درصد مربوط به صنایع کوچک و متوسط است؛ همچنین بیش از ٥٣ هزار نفر در واحدهای صنعتی استان فعالیت می‌کنند.