اجتماعی

کالدرون در اوج اعتماد به نفس/ من تصمیم می گیرم

سرمربی پرسپولیس می‌گوید تیمش مانند بازی با گل‌گهر مقابل سایپا بازی کرد و شایسته پیروزی بود.

گابریل کالدرون بعداز پیروزی ۲ بر صفر تیمش مقابل سایپا گفت: به تیمم تبریک می‌گویم. بازی خیلی خوبی انجام دادیم و مانند بازی قبلی بودیم. از طرفداران هم تشکر می‌کنم که امروز یار دوازدهم ما بودند.

وی درباره کیفیت زمین چمن در این دیدار اظهار کرد: کیفیت زمین خوب نیست. این شرایط به بازی زیبا آسیب می‌زند. بازیکنان بر این مشکلات فائق آمدند و شایستگی کسب سه امتیاز را داشتند.

وی درباره غیبت بیرانوند در این دیدار و اینکه آیا او به خاطر مسائل انضباطی نیمکت نشین بود یا نه هم گفت: او دیروز آزمایش داد و من از او خواستم روی نیمکت بنشیند چون نمی‌خواستیم ریسک کنیم. احتمال مصدومیت او ۵۰ درصد بود و من خواستم او را برای ادامه فصل حفظ کنم. از اینکه کنار تیم حضور داشت ممنونم.

کالدرون درباره ادامه غیبت عالیشاه گفت: مربی تصمیم می‌گیرد چه کسی بازی کند. همیشه درباره یک فرد خاص سوال می‌کنید اما برای من تیم مهم است. همیشه من تصمیم می‌گیرم.

سرمربی پرسپولیس درباره اضافه کردن کنعانی‌زادگان در اواخر بازی و استراتژی‌اش در این دقایق اظهار کرد: هفت دقیقه به پایان مانده بود و او را وارد زمین کردیم. می‌خواستیم بازی هوایی سایپا را کنترل کنیم.