اجتماعی

بزرگداشت شهادت آیت اله رییسی در ساختمان مرکزی بانک صادرات ایران

​مدیران و کارکنان بانک صادرات ایران با برپایی مراسمی در نمازخانه برج سپهر این بانک در رثای رئیس‌جمهور شهید به سوگ نشستند.

همزمان با شهادت جانسوز خادم‌الرضا علیه‌السلام، رئیس‌جمهور مردمی و خستگی‌ناپذیر، آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی، آیت‌الله سیدمحمدعلی آل‌هاشم نماینده ولی فقیه و امام‌جمعه تبریز، حسین امیرعبدالهیان وزیر امور خارجه، مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی و سایر همراهان شهید، مراسم ویژه‌ای با حضور محسن سیفی مدیرعامل بانک صادرات ایران، یاسر مرادی و مهدی اقبالی‌راد اعضای هیئت‌مدیره و سایر مدیران ارشد بانک صادرات ایران در نمازخانه برج سپهر این بانک برگزار شد.

3R7A9350.JPG

در این مراسم که با استقبال گسترده کارکنان بانک در غم از دست دادن رئیس‌جمهور مردمی و دلسوز همراه بود، حجت‌الاسلام علی سعیدیان با سخنانی پیرامون ابعاد شخصیتی رئیس‌جمهور شهید آیت‌اله سید ابراهیم رئیسی و همچنین جایگاه ویژه امام رئوف حضرت علی‌ابن موسی‌الرضا علیه‌السلام در غنا بخشیدن به فرهنگ غنی مکتب انسان‌ساز تشیع، ویژگی اصلی مردم ایران را استقلال‌طلبی عنوان کرد و تحریم‌های ظالمانه غرب علیه مردم مظلوم ایران را از جمله راهبردهای ننگین آنها برای فشار بر مردم ایران دانست.

3R7A9334.JPG

این مراسم با قرائت آیات نورانی قرآن‌کریم توسط حسین فردی، قاری ممتاز و بین‌المللی کشورمان همراه بود و با مرثیه‌سرایی حاج محمد کریمی به اتمام رسید.