اقتصادی

تاکیدمدیر عامل بانک صادارات برسرعت گرفتن درآمدهای کارمزدی

مدیرعامل بانک صادرات ایران در دیدار نوروزی با کارکنان این بانک گفت: مبنای خوبی برای شروع موفق فعالیت بانک در سال ٩٧ آماده شده و امیدواریم با تلاش همه همکاران جهش اساسی در این سال در بهبود نسبت‌های مالی بانک صورت بگیرد.
به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، حجت اله صیدی مدیرعامل بانک صادرات ایران در نشست نوروزی ١٤ فروردین سال ٩٧ با مدیران صف و ستاد این بانک، از عزم جدی برای نتیجه گرفتن از برنامه‌های تدوین شده مورد نظر بانک خبر داد و گفت: بانک صادرات ایران از بانک‌های برتر کشور است و مسیر تعیین شده برای بهره گرفتن از برنامه های کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت ادامه می یابد و در این راستا سال ٩٧ سال سرنوشت‌سازی است.
دکتر صیدی با اشاره با اینکه برنامه‌ریزی‌ها برای تحقق همه اهداف در روزهای پایانی سال ٩٦ نهایی شد، گفت: با اجرای کامل آنها انشاءالله به نتایجی بهتر از اهداف مورد نظر دست خواهیم یافت.
مدیرعامل بانک صادرات ایران با بیان اینکه طی ٦ هفته منتهی به پایان سال ٩٦ تجهیز منابع و مطالبات بانک روند بهتری به خود گرفت، اظهار امیدواری کرد که با جدیت به کار گرفته شده در ارکان مختلف بانک، سال ٩٧ سال پرباری برای بانک خواهد بود.
وی گفت: نتایج عملکرد همکاران بانک قطعاً خود را نشان خواهد داد و در این راستا باید در بخش های مختلف تسهیلات، سرمایه گذاری ها، وجوه نقد، میزان بدهی ها، سهم از کل سپرده های نظام بانکی، مطالبات و … اصلاح ساختارها خود را در صورت های سود و زیان نشان بدهد به نحوی که شواهد نشان می دهد سال ٩٧ سال اتفاقات خوب برای بانک صادرات ایران است.
دکتر صیدی همچنین با اشاره به فرازهایی از سخنان مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در سخنرانی نوروزی صحن حرم امام رضا(ع) در مشهد مقدس مبنی بر اینکه «همه مشکلات کشور قابل حل است، ما در کشور هیچ مشکلی که قابل حل نباشد نداریم، هیچ مشکلی که کلید آن و حل آن دست بیگانه ها باشد نداریم…»، تاکید کرد: در مجموعه بانک صادرات ایران نیز مشکل غیرقابل حل وجود ندارد و باید ضمن بالا بردن سهم بانک از حوزه خدمت گذاری و کمک به تولید ملی، شاهد آثار مثبت آن بر روی منابع و مصارف بانک باشیم.
مدیرعامل بانک صادرات ایران در این دیدار ارزشگذاری درست اعداد و ارقام فنی، تعیین تکلیف مطالبات و سرعت گرفتن درآمدهای کارمزدی را مورد اشاره قرار داد و بر استفاده از تمامی ظرفیت های شرکت های زیرمجموعه بانک برای عرضه بهترین خدمات به مشتریان تاکید کرد.
همچنین رضا صدیق، عضو هیات مدیره بانک نیز در سخنانی با اشاره به افزایش منابع در کوتاه مدت، از زحمات همکاران تشکر کرد و گفت: باید برای یاری رساندن به شعب، نیروهای ستادی قدرتمندتر از پیش ظاهر شده و پشتیبانی فراگیرتری اعمال کنند. وی افزود: انتخاب شعار «سال حمایت از کالای ایرانی» توسط مقام معظم رهبری(مدظله العالی) را ارج می‌نهیم و تلاش می‌کنیم به بهترین وجه از این شعار پشتیبانی کنیم.