اقتصادی

خدمتی دیگر از بانک صادرات/ تسهیل برای پرداخت اقساط تسهیلات

پرداخت اقساط تسهیلات بانک صادرات ایران با تمامی کارت‌های عضو شتاب از طریق خودپرداز‌های این بانک امکان پذیر شد.
به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، این بانک به منظور ارتقای کیفیت خدمات و افزایش میزان رضایت‌مندی مشتریان، امکان پرداخت اقساط تسهیلات از طریق تمامی کارت بانک‌های عضو شتاب را در دستگاه‌های خودپرداز خود فراهم کرده که نقش مهمی در تسهیل فرآیند بازپرداخت اقساط تسهیلات دریافتی مشتریان دارد.
بنا براین گزارش، با فراهم آمدن این خدمت، مشتریان بانک صادرات ایران می‌توانند با استفاده از کارت سایر بانک‌های عضو شتاب، اقساط تسهیلات دریافتی خود از این بانک را در بیش از ٥١٠٠ دستگاه خودپرداز این بانک با انتخاب منوی «پرداخت قبوض» و انتخاب گزینه «پرداخت اقساط تسهیلات» بپردازند.
بانک صادرات ایران با بیش از ٢٣٠٠ شعبه و داشتن بیش از ٤٥ میلیون مشتری در آستانه  ورود به شصت و هفتمین سالگرد تاسیس خود بزرگترین بانک خصوصی کشور است که با برخورداری از ٥١٤٦ دستگاه خودپرداز منشاء خدمات بانکی فراوانی به هموطنان است.
انجام بیش از ٤٨ میلیون تراکنش ماهانه در خودپردازهای بانک صادرات ایران، موجب شده تا مشتریان و سایر هموطنان روزانه به طور متوسط بالغ بر یک میلیون و ٦٠٠ هزار تراکنش را از طریق این دستگاه‌ها انجام دهند که نشان دهنده میزان اعتماد به سامانه‌های بانکداری الکترونیک بانک صادرات ایران بوده و میزان سرویس‌دهی این دستگاه‌ها در پایان تیر ماه ٩٥ درصد بوده است.