اقتصادی

فهرست شعب کشیک پایان سال ۹۷ و ایام نوروز بانک صادرات ایران اعلام شد

بانک صادرات ایران در آستانه فرا رسیدن سال نو و در راستای ارائه حداکثری خدمات بانکی به مشتریان در ایام پایانی سال ٩٧ و تعطیلات نوروز، ساعات کار و فهرست شعب کشیک خود را در سراسر کشور اعلام کرد.
به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، ساعات کاری شعب منتخب این بانک از روز چهارشنبه مورخ ١٥ اسفند ماه ٩٧ با افزایش ساعت خدمت ‌رسانی همراه شده که بر اساس آن، ساعت کاری این شعب از ٧:٣٠ دقیقه صبح تا ١٧ عصر ادامه یافته و آماده ارائه انواع خدمات بانکی به مشتریان خواهد بود.
بنابراین گزارش، در هفته پایانی سال، ساعات کاری شعب منتخب تا ساعت ١٨ ادامه خواهد یافت و شعب عادی نیز در این هفته تا ساعت ١٧ پاسخگوی مشتریان خواهند بود ضمن اینکه روز ٢٨ اسفند ماه تمامی شعب شبکه در سراسر کشور تا ساعت ١٤:٤٥ دقیقه و در روز ٢٩ اسفند شعب منتخب تا ساعت ١٣ به ارائه خدمات به مشتریان و عموم مردم خواهند پرداخت.
علاوه بر این، شعب منتخب بانک صادرات ایران در سراسر کشور در روزهای سوم و چهارم فروردین ماه ٩٨ از ساعت ٨:٣٠ الی ١٣ خدمات خود را به مشتریان ارائه می‌دهند.
برای دریافت جدول دقیق تقویم، ساعت کاری و فهرست شعب منتخب بانک صادرات ایران در ایام پایانی سال جاری و ایام نوروز به لینک زیر، تماس با شماره تلفن ٠٩٦٠٢( صدای سپهر)  و پایگاه اطلاع رسانی بانک به آدرس: www.bsi.ir مراجعه کنید.
تقویم، ساعت‌ کاری و فهرست شعب عادی و منتخب بانک صادرات ایران در ایام پایانی سال جاری و ایام نوروز را از اینجا مشاهده کنید