اقتصادی

کارت اعتباری «همیاران سپهر» بانک صادرات ایران خرید محصولات «پاکشوما» را آسان کرد

مشتریان بانک صادرات ایران می‌توانند با دریافت کارت «همیاران سپهر»، محصولات «پاکشوما» را تا سقف ٢٠٠ میلیون ریال اقساطی خرید کنند.
به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، با امضای تفاهم‌نامه‌ای بین این بانک و شرکت پاکشوما، مشتریان و دارندگان کارت «همیاران سپهر» امکان خرید اعتباری کالاهای تولیدی شرکت «پاکشوما» با اعتبار حداقل ٢٠ میلیون ریال و حداکثر٢٠٠ میلیون ریال را از مراکز فروش و نمایندگی‌های این شرکت خواهند داشت.
بر اساس این تفاهم‌نامه، مدت بازپرداخت اعتبار اعطا شده توسط کارت «همیاران سپهر» به انتخاب متقاضی بین ١٢ تا ٣٦ ماه بوده که با نرخ سالانه ١٥ درصد برای مانده تسهیلات استفاده شده از اعتبار کارت محاسبه می‌شود.
همچنین قیمت کالاها و خدمات ارائه شده توسط شرکت به دارندگان کارت مذکور، برابر با قیمت مصرف‌کننده مصوب مراجع رسمی و بدون هیچ افزایشی خواهد بود.
بانک صادرات ایران در راستای حمایت از تولید ملی، حفظ اشتغال و کمک به قدرت خرید مردم و مشتریان بانک، با ارائه طرح کارت اعتباری «همیاران سپهر»، به یاری اقتصاد ملی شتافته که پس از فراهم کردن زمینه خریدهای بلند مدت در تفاهم‌نامه با شرکت ماموت و خرید کشنده‌های اسکانیا، خرید اعتباری محصولات گروه صنعتی انتخاب(اسنوا)، خرید اقساطی محصولات پاکشوما را نیز تسهیل کرده است.