هنری

بازنگری در موسسه توسعه هنرهای تجسمی الزامی است

جلسه هیأت امنای موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر با موضوع بررسی عملکرد این موسسه با حضور معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار و تکالیفی به ویژه در خصوص بازنگری اساسنامه ابلاغ شد.

اساسنامه مؤسسه هنرهای تجسمی معاصر بازنگری می‌شود

در ادامه برگزاری جلسات بررسی عملکرد مؤسسات و انجمن‌های مرتبط با معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، جلسه هیأت امنای موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر با موضوع بررسی عملکرد این موسسه در سال ۹۶ و ۹۷ روز شنبه ۱۸ اسفندماه برگزار شد.

در این جلسه که با حضور سیدمجتبی حسینی؛ معاون امور هنری، حمیدقبادی؛ مشاور اجرایی، امین مویدی؛ مشاور برنامه ریزی و نظارت راهبردی معاونت امور هنری، مجید فروغی، مدیر روابط عمومی معاونت هنری، عبدالرحیم سیاهکار زاده؛ رییس موسسه، هیات امنا و هیات مدیره موسسه، شادی علی معاون اداره کل هنرهای تجسمی، خزانه دار و بازرس قانونی و حسابرس مستقل موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر برگزار شد؛ عملکرد این موسسه در سال های ۹۶ و ۹۷ بررسی شد.

در این جلسه گزارشی از فعالیت‌ها و اقدامات موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر در سال ۹۶ و ۹۷ و برنامه های آتی این موسسه ارایه شد و تکالیفی به ویژه در خصوص بازنگری اساسنامه و اصلاح ساختار و فرآیندها و همچنین ایجاد انضباط و شفافیت مالی بیشتر در هیات امنا مصوب و به هیات مدیره و رییس موسسه ابلاغ شد.