اجتماعی استانی

شهادت یک روحانی نشانه مفید بودن او برای اسلام است

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در دیدار با خانواده شهید حجت‌الاسلام محمد خرسند گفت: زمانیکه یک روحانی شهید می‌شود به معنی این است که آن روحانی به حال اسلام مفید بوده‌است.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شامگاه چهارشنبه ۱۵ خرداد ۹۸ در دیدار با بیت شهید حجت‌الاسلام خرسند افزود: احوال امروز من در مقابل یک شهید و این مکان مقدس و یادآوری حادثه شهادت حجت‌الاسلام خرسند باعث شرمندگی است.

وی ادامه داد: زمانیکه یک روحانی شهید می‌شود به معنی این است که آن روحانی به حال اسلام مفید بوده است و هر دفعه نیز با یک ابزار این اتفاق می‌افتد.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی تأکید کرد: کسی که گره از کار مردم باز کند و حرف دل مردم را بزند؛ دشمن برای از بین بردن او اقدام می‌کند و من شرمنده هستم که این اندازه کار نکرده و مفید نبودم که دشمن به سراغ من بیاید.

حجت‌الاسلام و المسلمین محمد قمی یادآور شد: شرمنده شهدا و امام (ره) هستیم که تا این انداره مفید نبودیم و امروز نتوانستیم به محضر امام حسین (ع) برسیم.

عضورای شورای انقلاب فرهنگی تصریح کرد: خادم همه شهدا و خانواده شهدا هستیم اما این شهید جایگاه دیگری دارد زیرا گره از کار مردم باز کرده و حرف مردم را زده است.

گفتنی است، حجت‌الاسلام خرسند چندی پیش توسط فردی در مقابل منزلش به شهادت رسید.