اقتصادی

از سامانه جدید همراه بانک صادرات با قابلیت های نوین رونمایی شد

سامانه همراه بانک جدید بانک صادرات ایران با نسخه ۱٫۴ اندرویدی منتشر شد و با چهار قابلیت جدید متناسب با فناوری‌های روز دنیا در دسترس مشتریان قرار گرفت.

به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، در این نسخه جدید که با هدف ایجاد تجربه متفاوت برای کاربر در درگاه‌های مختلف ارائه دهنده خدمات بانکی اعم از نرم‌افزارهای موبایلی( اندرویدی و ios) و سیستم‌های تحت وب پیاده سازی شده، طیف وسیعی از خدمات بانکی مبتنی برکارت و حساب را ارائه می‌کند.

اهم تغییرات صورت‌گرفته در نسخه جدید همراه بانک صادرات ایران شامل کاهش پیچیدگی رمز عبور (شامل حداقل هفت کاراکتر و حداکثر ۲۰ کاراکتر و ترکیبی از حروف و اعداد غیر متوالی و غیرتکراری)، افزودن قابلیت ثبت‌نام با شناسه فراگیر(برای اتباع بیگانه)، اضافه شدن زیرفهرست «گزارش چک‌های واگذار شده» به فهرست خدمات چک و نمایش تعداد حساب‌های بیشتر در صفحه اصلی است.

 همزمان نرم‌افزار همراه بانک صادرات ایران در راستای همسویی با پروژه حدف قبوض کاغذی اقدام به پیاده‌سازی امکان پرداخت قبوض ارسال شده از طریق سرشماره‌های پیامکی کرده که برای استفاده از خدمت مذکور، کاربر صرفاً باید در زیرفهرست شماره‌های ارسال کننده قبض از منوی قبض اقدام به افزودن سرشماره‌های اعلام شده از سوی شرکت‌های خدمات‌رسان عمومی کند و به محض ارسال پیامک حاوی شناسه قبض و پرداخت از سوی شرکت‌های خدمات‌رسان، به راحتی می‌تواند قبوض خود را پرداخت کند.

در نسخه اندروید نرم‌افزار جدی همراه بانک صادرات ایران، همچون نرم‌افزار قدیمی، قابلیت ورود کاربر با استفاده از بستر پیامک و بستر اینترنت را دارد. کاربرانی که تمایل  به استفاده از بست پیامک را دارند، پس از انتخاب «پیامک» از منوی تنظیمات، یک ‌بار اقدام به ثبت‌نام  کرده و سپس از طریق درج چهار رقم آخر شماره کارت و رمز دوم کارت می‌توانند به نرم‌افزار وارد شوند.

«اعلام شماره مشتری»، «افزودن نمودار دارایی بر اساس حساب‌ها»، «ارائه جزئیات در مورد حساب‌ها مانند تاریخ افتتاح و شعبه افتتاح کننده»، «صورت‌حساب دوره‌ای»، «نمایش اطلاعات آدرس و تلفن مشتری»، «محاسبه شناسه شبا و نام صاحب حساب یک شماره حساب»، «افزودن جستجوی پیشرفته برای گزارش سرویس‌های انتقال وجه، قبض، تسهیلات، شارژ و بیمه برمبنای فیلدهای مرتبط با هر سرویس در منوی سوابق تراکنش‌ها»، «تعیین مبلغ چک بر اساس نوع ارز» و «نمایش مانده کل حساب‌ها پس از کلیک بر روی فیلد مبلغ» ۹ تغییر مهم در نسخه تحت وب همراه بانک جدید بانک صادرات ایران است.

مشتریان و کاربران می‌توانند با مراجعه به سایت اصلی بانک صادرات ایران به نشانی: www.bsi.ir  و انتخاب گزینه همراه بانک در بخش بانکداری الکترونیک، نسبت به نصب و استفاده از خدمات متنوع آن اقدام کنند.