اجتماعی

تاکید بر ایفای مسئولیت اجتماعی از سوی مدیر عامل بانک صادرات

حجت‌اله صیدی در آیین افتتاح و بهره‌برداری از ٧٦ واحد مسکونی در شهرستان سرپل‌ذهاب، تاکید کرد: بانک صادرات ایران در بازسازی مناطق زلزله‌زده، تکمیل پروژه‌ها و زمینه‎‌سازی برای استفاده بهتر از ثروت‌های طبیعی، ظرفیت‌های کشاورزی و جاذبه‌های گردشگری در کنار مردم و مسئولان دلسوز این شهر خواهد ایستاد.
به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، حجت‌اله صیدی در آیین بهره‌برداری از ٧٦ واحد مسکونی دیگر توسط خیرین مدرسه‌ساز این بانک با بیان اینکه تاریخ نشان می‌دهد سرپل‌ذهاب به عنوان یکی از شهرهای فداکار و ایثارگر و مقاوم کشور در جریان سال‌های دفاع‌مقدس حق بزرگی بر گردن کشور دارد، گفت: به نمایندگی از همکاران بانک صادرات ایران خدا را شاکرم که این توفیق حاصل شده تا بتوانیم کمکی کنیم و این بانک برای خدمت به مردم منطقه و همکاری با مردم و مسئولان دلسوز این شهر همچنان آماده است.
وی در این مراسم که با حضور مقامات محلی این شهر، از جمله امام جمعه، فرماندار و فرماندهان نظامی و انتظامی منطقه برگزار شد، افزود: با اقدامات انجام شده در جریان بازسازی این شهر پس از زلزله سال گذشته، خوشبختانه زندگی جریان عادی خود را از سر گرفته و امید و نشاط در  بین مردم و به ویژه جوانان افزایش یافته که امید است در کاهش آلام و درد‌های مردم رنج‌دیده این منطقه مؤثر باشد.
او همچنین با اشاره به اینکه بانک صادرات ایران به عنوان یک بانک اجتماعی همواره در انجام مسئولیت‌های اجتماعی پیشتاز بوده، تأکید کرد: مایه افتخار است که همیاری کارکنان این بانک موجب شده تا در این عرصه نیز نقش ماندگاری از خود برجای بگذارد. 
صیدی تصریح کرد: خدمت‌رسانی همکاران بانک صادرات ایران در تکمیل طرح‌های مختلف پس از زلزله سال گذشته این شهرستان ادامه خواهد داشت.
بنا براین گزارش، با افتتاح ٧٦ واحد مسکونی دیگر توسط خیرین مدرسه‌ساز بانک صادرات ایران در این شهر، تعداد واحدهای مسکونی تحویل داده شده به مردم به ١٠٨ واحد رسید.

بنابراین گزارش، با افتتاح ٧٦ واحد مسکونی دیگر در سرپل‌ذهاب و بهره‌برداری از ٦٠ واحد مسکونی جدید در شهر ثلاث‌باباجانی توسط خیرین مدرسه‌ساز بانک صادرات ایران، تعداد واحدهای مسکونی تحویل داده شده به مردم این دو شهر به ترتیب به  ١٠٨ واحد  و ١٠٤ واحد رسید و سایر واحدهای تعهد شده دیگر نیز تا پایان سال تحویل صاحبان آنها خواهد شد.