اقتصادی

فطر آنلاین راهی مناسب برای پرداخت فطریه

امکان پرداخت آسان فطریه و کفاره روزه با استفاده از لینک «فطر آنلاین» از طریق نسخه جدید اپلیکیشن «صاپ» بانک صادرات ایران فراهم شد.
به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، با افزوده شدن لینک «فطر آنلاین» به نسخه جدید اپلیکیشن «صاپ»، هموطنان و مشتریان بانک صادرات ایران می‌توانند، بر اساس قوت غالب خود، به آسانی زکات فطریه و کفاره روزه خود را از طریق نصب این اپلیکیشن به حساب‌ سازمان بهزیستی، کمیته امداد امام(ره) و موسسه خیریه کهریزک واریز کنند.
افراد می‌توانند با ورود به لینک «فطر آنلاین» از طریق اپلیکیشن «صاپ» در ابتدا ضمن مشخص کردن اینکه سید هستند یا خیر، قوت قالب خود را اعم از نان یا برنج، قیمت‌های متفاوت فطریه یا کفاره روزه در اقصی نقاط کشور و… تعیین کنند.
در این سامانه هزینه فطریه بین ١٠ تا ٥٠٠ هزار ریال به ازای هر نفر قابل تنظیم است و علاوه بر آن می‌توان از فتاوای مراجع عظام کشور در این زمینه بهره‌مند شد.
انتخاب تعداد نفرات برای پرداخت میزان نهایی فطریه و انتخاب تعداد روزها و ماه‌های کفاره روزه از مهمترین گزینه‌های سامانه «فطر آنلاین» است که امکان بهتری برای تعیین دقیق میزان این وجوه به دست می‌دهد و در نهایت با انتخاب یکی از سه نهاد حمایتی کمیته امداد امام‌خمینی(ره)، سازمان بهزیستی و مؤسسه خیریه کهریزک، می‌توان در کمترین زمان ممکن از پرداخت آنلاین و مستقیم به حساب این موسسات از درگاه اینترنتی بانک صادرات ایران مطمئن شد.
مشتریان و دارندگان کارت‌های بانکی با نصب و انجام اولین پرداخت با اپلیکیشن «صاپ» می‌توانند تا پایان خرداد ماه سال ٩٨ از ٤٠ سکه بهار آزادی برای یک نفر و ٦٧ جایزه چهار میلیون تومانی برای ٦٧ نفر در ماه بهره‌مند شوند.
دسترسی به این اپلیکیشن و نصب آن با استفاده از مارکت «کافه بازار» نیز امکان استفاده از خدمات متنوع آن و شرکت در قرعه‌کشی آن را تسهیل کرده به نحوی که علاقه‌مندان می‌توانند علاوه بر مراجعه به سایت اصلی بانک صادرات ایران به نشانی: https://apps.bsi.ir، جهت نصب این اپلیکیشن از طریق «کافه بازار» نیز اقدام کنند.