اجتماعی

شکار زنان تهرانی با دمنوش عاشقانه

رئیس پلیس فتا پایتخت از دستگیری مردی ۲۸ ساله مدیر کانال فروش دمنوش خبرداد که با انتشار تصاویر خصوصی یکی از مشتریانش موجب هتک حرمت وی شده بود.

 سرهنگ “تورج کاظمی” در توضیح این خبر، بیان داشت: خانمی ۲۷ ساله ساکن محله افسریه تهران با طرح شکایتی در پلیس فتا، اظهار داشت: در شبکه اجتماعی تلگرام عضو کانالی که دمنوش های آرامش بخش می فروخت، شدم.

در فضای گفت و گو از وی درباره خواص دمنوش و مزایا و مضرات آن سئوال کردم و مدیر کانال نیز پاسخ های من را می داد. بعد از گذشت چند روز، متوجه شدم که مدیر کانال مردی جوان است و دنبال آن به من پیشنهاد دوستی داد.

این مقام انتظامی عنوان کرد شاکی اظهار داشت: با پیشنها دوستی وی مخالفت کردم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم این فرد عکس هایم را که در پروفایلم در شبکه اجتماعی تلگرام بارگذاری کرد بودم، م برداشته و با تصاویرم صفحه ای در شبکه اجتمای اینستاگرام درست کرده و حتی تصاویرم را در این فضا پخش کرده است. و بدین ترتیب موجب هتک حرمت و حیثیت ام شده است.

رئیس پلیس فتا ادامه داد: تیمی از کارآگاهان پلیس فتا شناسایی هویت و مخفیگاه متهم را در دستور کار قرار دادند و در تحقیقات مقدماتی به دست آوردند که مردی ۳۸ ساله ساکن رباط کریم تصاویر شاکی را در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی منتشر کرده است.

کاظمی اظهار داشت: نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مرجع قضائی دادسرای مبارزه با جرایم رایانه ای قرار گرفت و دستور دستگیری و انجام تحقیقات اولیه متهم، اخذ شد.